Outlook SMS

Outlook SMS

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 11,208
  • DOSYA BOYUTU 8.48 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Zeostek

Outlook SMS Eklentisi, Outlook adres defterinde yer alan kişilere tek tek yada topluca SMS gönderim özelliği sağlamaktadır.

Outlook SMS Eklentisi, Outlook adres defterinde yer alan kişilere tek tek yada topluca SMS gönderim özelliği sağlamaktadır.

Üretici Açıklaması: 

Outlook SMS Eklentisini bilgisayarınıza yüklediğinizde, standart Outlook menü ve araç çubukları arasına SMS menüsü ve araç çubuğu otomatik olarak eklenir. Bu sayede adres defterinizde kayıtlı kişi yada kişilere SMS göndermek istediğinizde, tıpkı yeni bir mail gönderir gibi zahmetsizce SMS gönderebilirsiniz

Outlook SMS Eklentisi sizi SMS gönderimleriniz için Outlook veritabanında yeralan kayıtlı kişileri ikinci bir Toplu SMS programına kaydetme işleminden yada Outlook adres defterinin, bir başka Toplu SMS programına aktarılması gibi karışık ve zahmetli işlemlerden tamamen kurtarır.

Outlook SMS eklentisi ile yaptığınız SMS gönderimleriniz tıpkı maillerinizde olduğu gibi Gönderilmiş SMS klasörü altında saklanır. Aynı şekilde interaktif SMS aboneliğinizi aktif hale getirirseniz, seçeceğiniz bir numaraya gönderilen SMS leri Outlook Gelen SMS klasörü altında tıpkı mail okur gibi görüntüleyebilir, dilediklerinize yine SMS le cevap dönebilirsiniz.

Not: Outlook SMS eklentisini bilgisayarınıza yükleyip kullanmaya başlamadan önce Zeostek sistemine kayıtlı kullanıcı olmanız gerekmektedir.