PadSync

PadSync

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 118
  • DOSYA BOYUTU 1.40 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Ecamm Network

Mac için PadSync programı, iPhone ve iPad cihazlarınızda paylaşılan dosyaları kolayca senkronize etmenizi sağlar.

Mac için PadSync programı, iPhone ve iPad cihazlarınızda paylaşılan dosyaları kolayca senkronize etmenizi sağlar.

PadSync, dosyalarınızı yönetmenin yeni bir yoludur. Dosya paylaşımını en kolay şekilde gerçekleştirmenizi sağlayan PadSync programı hoş tasarımı ve arayüzü ile size en iyi kullanıcı deneyimini yaşatacak. Page, Numbers, Keynote, GoodReader ve AirSharing gibi harika uygulamalar, dosyalarınızı  iTunes File Sharing üzerinden Mac ile paylaşmanızı sağlar. PadSync ihtiyacınız olan klasörleri ve dosyaları otomatik olarak transfer ederek bu deneyimi koordine eder ve kolaylaştırır.

PadSync ile dosyalar her zaman iki cihazda da güncel olarak erişilebilir durumdadır. Bu cihazlardan herhangi birinde yaptığınız bir değişiklik, iPhone ya da iPad cihazlarınızdan birini Mac bilgisayarınıza bağladığınızda otomatik olarak güncellenir. böylece dosyalarınızı manuel olarak güncellemeye ihtiyaç duymazsınız.

Ecamm, bu yazılımın ilk kullanımını son derece kolay hale getirir. Bu da PadSync yazılımının arayüzünü son derece pürüzsüz ve basit hale getirir. Geniş ve güzel ufak resim görünümü sayesinde dosyalarınızı hızlı ve kolay biçimde bulabilirsiniz. Artık paylaşılan dosyalarınızı yönetmek için iTunes’taki karışıklık ile vakit kaybetmeyeceksiniz.