Paltalk Video Chat Free

Paltalk Video Chat Free

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 5,897
  • DOSYA BOYUTU 9.2 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici AVM Software, Inc

Paltalk Video Chat Free uygulamasını Android cihazlarınızda kullanarak kolayca video sohbetler gerçekleştirebilirsiniz.

Paltalk Video Chat Free uygulamasını kullanarak Android telefon ve tabletleriniz aracılığıyla video konferanslar ve sohbetler gerçekleştirebilirsiniz ve hem yeni arkadaşlar edinebilir, hem de varolan dostlarınızla görüşebilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan uygulama, aynı zamanda çok kolay kullanılır ve anlaşılır bir yapıya sahip. Fakat video sohbetler üzerine özelleştiği için yazılı mesajlaşma gibi özellikleri beklememenizi öneriyorum.

Hem arkadaş listenizin olması, hem de uygulamanın yüzlerce farklı chat odasına sahip olması nedeniyle ilgi alanlarınıza yönelik sohbet edecek yeni insanları kolayca bulabiliyorsunuz. Dünya çapında kullanıldığı için çok çeşitli ülkelerden kullanıcıları sorun yaşamadan bulabileceğinize inanıyorum.

3G hem de Wi-Fi üzerinden kullanılabilen uygulama her iki seçenekte de kesintisiz video sohbet olanağı sunuyor ancak 3G kotasını hızlı bir şekilde tüketebildiği için Wi-Fi üzerinden kullanmanızın daha mantıklı olacağını belirtmek gerek.

Standart olarak Facebook girişi isteyen uygulamaya izin vermek istemezseniz e-posta adresinizle de kayıt olabilirsiniz ancak bu durumda Facebook'ta yer alıp da Paltalk kullanan arkadaşlarınız varsa, onları otomatik olarak tespit etmeniz mümkün olmayacaktır. Reklamsız versiyona uygulama içi satın alma seçeneklerini kullanarak erişebilirsiniz ancak uygulamanın ücretsiz sürümünde yer alan reklamlar pek de rahatsız edici değiller.