Panda Free Antivirus

Panda Free Antivirus

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 72,779
  • DOSYA BOYUTU 2.02 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Panda Software

Panda Free Antivirus bilgisayarınızı tamamen güvenli bir hale getirebilen ücretsiz bir antivirüs programı olarak yayınlandı.

Panda Free Antivirus, güvenlik uygulamalarıyla ünlü Panda şirketinin hazırladığı en son antivirüs yazılımı olarak karşımıza çıktı ve ücretsiz olarak tüm kullanıcılara sunuluyor. Geçmişte Panda Cloud Antivirüs olarak varlığını sürdürmüş olan program, artık Panda Free Antivirus adıyla yayınlanıyor ve en son güvenlik tehditlerine karşı bilgisayarınızı koruyabiliyor.

Programın arayüzü biraz Windows 8 Metro arayüzü tasarımına sahip ve böylece kullanıcıların yazılımı kullanırken zorlanmalarının önüne geçilmeye çalışılmış. Bu sayede anlık olarak gerçekleştirilen tarama işlemlerini görebiliyor, programın alt menülerinde yer alan diğer işlevlerine de kolayca erişebiliyorsunuz.

Panda Free Antivirus Özellikleri

Antivirüs

Bu bölümde bilgisayarınızdaki tüm sabit diskleri tam bir virüs taramasından geçirebilir, ortaya çıkan virüsleri karantinaya alabilir veya dosyaları ortadan kaldırabilirsiniz. Aynı zamanda tarama zamanı planlama ve aylık raporları görme gibi seçenekler sayesinde bilgisayarınızın güvenliği üzerinde tam bir denetim sahibi olabilirsiniz.

USB Aşısı

USB Aşısı modu, bilgisayarınıza taktığınız USB aygıtlarından bilgisayarınıza gelebilecek virüsleri engelliyor ve aynı zamanda bu diskleri koruma altına alarak onlara virüs bulaşmasına da engel oluyor. Dolayısıyla sürekli taşınabilir depolama cihazlarını kullananlar için en önemli araçlardan birisi.

Kurtarma Kiti

Bazen bilgisayarlarımıza bulaşan virüsleri temizlemek zor olabiliyor ve bu zararlı yazılımlar bilgisayarın diğer işlevlerini etkisiz hale getirerek kendilerinin silinmelerini engelliyorlar. Bu durumlar için hazırlanmış olan Kurtarma Kiti, bilgisayarınıza hakim olmadığınızda bu durumdan kurtulabilmenizi sağlıyor.

İşlem İzleme

İşlem izleme özelliği ise anlık olarak bilgisayarınızda gerçekleşen işlemleri takip ediyor ve bu sayede o an zararlı bir şekilde hareket eden programlar ortaya çıkıyor. Malware, adware, virüs, trojan gibi zararlı yazılımlar elbette bu aracın skalası altına giriyor.

Panda Free Antivirus'ün ayarlar bölümünde gerçekleştirebileceğiniz pek çok özelleştirme seçeneğinden faydalanarak programın tam da istediğiniz gibi çalışmasını sağlayabilirsiniz. Pek çok antivirüs yazılımı arasından kullanım kolaylığı ve güvenlik düzeyi ile öne çıkan Panda Free Antivirus'ü kesinlikle denemelisiniz.

Panda Free Antivirus İndir

Windows platformu için ücretsiz olarak yayınlanan Panda Free Antivirus, gerçek zamanlı olarak kullanıcılarını zararlı yazılımlara karşı koruyor. Türkçe dil desteği ile kullanılan uygulama, düzenli olarak aldığı güncellemeler ile oyuncularına güncel bir virüs veritabanı sunuyor. Güvenlik konusunda kullanıcıları tatmin eden uygulama, hızlı ve hassas tarama özellikleri sunuyor. Panda Free Antivirus ile ücretsiz olarak bilgisayarınızı zararlı yazılımlara karşı koruyabilirsiniz.