Pando

Pando

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 33,805
  • DOSYA BOYUTU 4.5 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Pando Networks

Artık e-mail gönderirken eklenti yaptığınız dosyaların boyutları sınırlı olmak zorunda değil Pando ile sınırsız büyüklükte dosya gönderebilir ve paylaşabilirsiniz.

Hiç email ile dosya göndermeye çalıştığınız ve dosya boyutu çok büyük olduğu için gönderemediğiniz oldumu? İşte artık buna bir son verebilirsiniz. Tamamen ücretsiz ve kullanımı basit olan bir program olan Pando sizlere email attachment (eposta ek) limitlerini atlamanız ve istediğiniz boyutta dosya gönderme imkanını sağlıyor.

Artık küçük kalitede video ve resim dosyaları göndermek zorunda kalmıyıcaksınız. Sıkıştırma ve FTP'yi de unutun. Pando ile 1GB'a kadar ek dosya yollayabiliyorsunuz hatta sadece dosya değil klasör olarak bile gönderebiliyorsunuz.

Pando aynı zamanda kullandığınız geçerli e-posta adresinizi kullanıyor. İsterseniz dosylarınızı MySpace, Facebook, Blogger ve bu tarz benzer topluluk sitelerinde yayınlamanıza da olanak sağlıyor. İsterseniz dosyalarınıza şifre korumasıda verebiliyorsunuz. Anlık iletilerinizede ve messenger programlarınıza da dosya ekliyebiliyorsunuz.

Not: Ücretsiz sürümü ile 7 günlük e-posta paketleri barındırma, web paketlerine ise 30 gün barındırma sağlayan Pando'nun Pro sürümü ile 5 kat daha fazla gönderim hızı ve barındırma zamanlarını 2'ye katlayabilirsiniz.