Paper by FiftyThree

Paper by FiftyThree

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,187
  • DOSYA BOYUTU 55.4 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici FiftyThree, Inc.

Çizim yapmayı sevenler için özel olarak tasarlanan Paper ile yaratıcılığınızı dijital ortama kolay ve hızlı bir şekilde aktarabilirsiniz.

Paper, iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz kullanışlı bir eskiz uygulamasıdır. Özellikle tasarımcılar, mimarlar ve ressamlara hitap eden bu uygulama ile aklınızdakileri dijital ortama kolayca aktarabileceksiniz.

Kullanıcı dostu bir arayüze sahip olan Paper'da pek çok sayıda araç yer alıyor. Bu araçları kullanarak yaratıcı çalışmalara imza atabilir ve bunları sosyal medya platformlarında arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz. Uygulama içerisinde yarattığınız eskizler not defteri animasyonuna sahip arayüzde depolanıyor. Farklı not defterlerine farklı içeriklerinizi depolayabilir ve dilediğiniz zaman erişim sağlayabilirsiniz.

Uygulamada sürekli bir şeyler satın almaya zorlayan reklamlar bulunmuyor. Fakat ne yazık ki Paper'da tüm araçlar kullanıma açık olarak sunulmuyor. Birkaç temel özellik dışındaki fonksiyonları parayla satın almanız gerekmekte. Harcama yapmak istemiyorsanız, temel özelliklerin de işinizi göreceğine eminim. Retina çözünürlük desteği sunan uygulamada yaratacağınız çalışmalar 2048x1536 boyutunda kaydedilecektir.