Paper Camera

Paper Camera

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 437
  • DOSYA BOYUTU 11.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici JFDP Labs

Paper Camera ile fotoğraflarınıza ve videolarınıza ilginç efektler uygulayabilirsiniz

Paper Camera Android mobil cihaz kullanıcılarına çizgi film, karikatür, çizgi roman, kara kalem çizim, pastel boya gibi farklı fotoğraf efekti ve video efekti seçenekleri sunan gelişmiş bir kamera uygulamasıdır.

Fotoğraflarınıza ve videolarınıza farklı bir bakış katan Paper Camera sayesinde fotoğraf veya videolarınız birer çizim haline dönüştürülseydi nasıl görüneceğini keşfedebiliyorsunuz. Oldukça şık ve stil sahibi görüntüler yakalayabildiğiniz uygulama bu işi saniyeler içerisinde gerçekleştirebiliyor ve birçok farklı görsel efekti kullanıcılara sunuyor.

Paper Camera'yı ön plana çıkaran özelliği sunduğu bütün efektleri fotoğraf çekme veya video kaydetme işlemi sırasında gerçek zamanlı olarak uygulayabilmesidir. Bu özellik sayesinde fotoğraflarınızın veya videolarınızın uygulanan farklı efektler sayesinde nasıl görüneceğini daha fotoğraf çekme veya video kaydetme işlemini gerçekleştirmeden önce görebiliyorsunuz.

Paper Camera uygulama aracılığıyla kaydettiğiniz videoları veya çektiğiniz fotoğrafları Facebook veya Twitter gibi sosyal medya hesaplarınız üzerinden kolayca paylaşmanıza da imkan tanıyor. Uygulama aracılığıyla hazırladığınız fotoğraf ve videolar bu özellik sayesinde aynı anda farklı sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşılabiliyor ve bu sayede çok daha kolay bir şekilde yakınlarınıza ve arkadaşlarınıza ulaştırılabiliyor.