Paraşüt Harcamalar

Paraşüt Harcamalar

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 577
  • DOSYA BOYUTU 3.90 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Paraşüt

Paraşüt Harcamalar uygulamasıyla şirket içi ve dışı harcamalarınızın takibini daha kolay bir şekilde yapabiliyorsunuz.

Paraşüt Harcamalar, küçük ve orta büyüklüktek işletmelerle girişimcilerin kullanımına açık bir bulut tabanlı tahsilat takibi ve fatura yönetimi uygulaması olarak öne çıkıyor. Şirket ve şirket dışı harcamalarınızı düzenli olarak kontrol etmenizi oldukça kolaylaştıran finansal yönetim uygulamasını Android cihazınıza da indirip kullanabiliyorsunuz.

Küçük işletmelerin ve girişimcilerin faturalarını, harcamalarını tek bir noktadan daha rahat takip edebilmeleri için düşünülmüş oldukça pratik ve kullanışlı bir web hizmeti olan Paraşüt muhasebe programı ile ücretsiz hesabınızı oluşturarak e-fatura gönderip alma, müşterilerinize farklı ödeme şekilleri sunarak tahsilatlarınızı hızlandırma, tahsilatlardan e-posta ile anında haberdar olma, harcamalarınızın takibini yapma, faturalarınızı yönetme gibi pek çok işlemini bulut üzerinden yapabiliyorsunuz.

Finansal yönetimi sade, basit ve kullanışlı arayüz üzerinden sunan Paraşüt’ü hali hazırda kullanıyorsanız mobil sürümünü de indirmenizi tavsiye ederim. Her ne kadar webde yapılabilen pek çok işlemi sunmasa da harcamalara ilişkin tüm işlemleri yapmak için yeterli.

Dilerseniz mobil üzerinden hesap oluşturma seçeneğini kullanarak, dilerseniz de web üzerinden ücretsiz deneme sürümünü açarak kullanmaya başlayabileceğiniz Paraşüt Harcamalar uygulamasıyla şirket dışı harcamalarınızı da kaydedebiliyorsunuz. Örneğin; dışarıda yemeğe gittiğiniz vakit yemeğe ne kadar ödediğiniz (kdv ile birlikte), ödemenin kim tarafından yapıldığı, hangi tarihte geri ödemenin yapılabileceğini görebiliyorsunuz. Yemek dışında taksi gibi ulaşım gideleri ve ofise alınan temizlik malzemeleri de uygulamaya - istenirse fotoğraflı olarak - aktıralabiliyor. Tüm harcamaların detaylı ve ay bazında görüntülenebiliyor olması da Paraşüt Harcamaların önemli özelliklerinden biri.

Son sürümde uygulama üzerinden yeni kullanıcı kaydı oluşturma dışında harcamalar listesinde ödenmemiş harcamalar için ödeme ekleme seçeneği eklenmiş. Ayrıca Paraşüt Harcamalar uygulamasına ilişkin kafanızda takılan soruları doğrudan uygulama üzerinden Paraşüt ekibine bildirebiliyorsunuz. Tüm bu özelliklerden faydalanmak için 1.3.1 sürümü indirmeniz gerekiyor.