Pasta Tarifleri

Pasta Tarifleri

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 12,327
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Tristit Türkiye

Misafirlerinize, ailenize, akrabalarınıza, çocuklarınıza ya da sadece kendinize pişirmek için harika pasta tariflerinin hepsi bu uygulamada.

Misafirlerinize, ailenize, akrabalarınıza, çocuklarınıza ya da sadece kendinize pişirmek için harika pasta tariflerinin hepsi bu uygulamada.

Android için Pasta Tarifleri uygulaması, isterseniz Android telefonunuzda ya da isterseniz Android tabletinizde kullanabileceğiniz harika bir uygulama. Bu uygulamayı yüklediğinizde mutfakta hangi pastayı yapacağım derdiniz kalmayacak. Hangi pastayı yapsam diye uzun uzun düşünerek vakit kaybetmeyeceksiniz. İnternet üzerinden çok çeşitli sitelere girip bilmediğiniz tariflerle kafa yormayacaksınız. Sadece uygulamayı açın ve pastaların, kurabiyelerin, tatlıların tadını çıkarın.

Çok sayıda farklı, çeşitli, kolay ve lezzetli tarifin yer aldığı uygulamanın içinde 4 kategori yer almakta. Uygulamayı Android telefonunuza ya da tabletinize yükledikten sonra çalıştırın. Karşınıza “Pasta Tarifleri”, “Kurabiye Tarifleri”, “Tatlı Tarifleri” ve “Daha Fazlası” gibi 4 kategorinin yer aldığı bir ekran gelecek. Buradan istediğiniz kategoriye girerek tariflere göz atabilir ve malzemelere de bakarak istediğiniz tarifi pişirebilirsiniz. Yaş Pasta tariflerinin de bulunduğu uygulamada malzemeler temini kolay olanlardan seçilmiştir ve tariflerin yapımı basit bir dille anlatılmıştır. Malzeme ölçüleri bardak ve kaşık ölçüleriyle ifade edildiği için gram ölçüleriyle de yorulmayacaksınız.