Pc Auto Shutdown

Pc Auto Shutdown

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 8,771
  • DOSYA BOYUTU 0.83 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Gold Solution

Bilgisayarınızı otomatik olarak kapatırken uygulayabileceğiniz bir çok özelliği de size sunan oldukça güzel ve yararlı bir program.

PC Auto Shutdown 3.68

PC Auto Shutdown bilgisayarınızı otomatik olarak kapatmanız konusunda size yardımcı olacak oldukça yararlı bir araçtır. Bu program sayesinde sisteminizi kapatabilir, yeniden başlatabilir, kullanıcı hesabınızdan çıkabilirsiniz. Üstelik siz bilgisayarınız başında değilken bu işlemleri önceden verdiğiniz komutlar ile gerçekleştirebilirsiniz. Size oldukça gelişmiş seçenekler sunan bu program ile bilgisayarınızı her gün için otomatik kapatma işlemlerini yaptırabilirsiniz. Üstelik sadece bir kere belirledikten sonra istediğiniz günler içinde bilgisayarınız tam belirlediğiniz saatlerde kapanır.

Ve kapatma işlemi sırasında Geridönüşüm Kutusu'na yolladığınız dosyaları da yine sizin isteğiniz ve belirlemeniz doğrultusunda silebilir. Sadece Geridönüşüm Kutusu'nu temizlemek ile de kalmaz internet geçmişinizi, çerezleri, otomatik tamamlama metinlerini de temizler. Bu sayede bu tipteki dosyaları temizlemek için ekstradan başka bir programa ihtiyacınız kalmaz.

3.68 versiyonu hatalardan arındırılmıştır.