PC Building Simulator

PC Building Simulator

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 40,555
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Claudiu

PC Building Simulator kendi bilgisayarınızı toplayabileceğiniz bir simülasyon oyunudur.

PC Building Simulator eğer bilgisayar toplama hakkında fikir edinmek isterseniz size hem eğlence hem de bilgi sunabilecek bir bilgisayar toplama oyunu. Windows kullanıcılarına ücretsiz olarak sunulan ve ülkemizde de ilgiyle oynanan PC Building Simulator indir her geçen gün kitlesini artırmaya devam ediyor. Windows, Mac ve Linux işletim sistemleri için yayınlanan ve günümüzde sevilerek oynanan başarılı simülasyon oyunu, düşük bir dosya boyutuna sahip. İngilizce dil seçeneği ile lansmana çıkan başarılı simülasyon oyunu beğenileri toplamaya devam ediyor.

Zengin içeriği ile oyunculardan tam puan almayı başaran PC Building Simulator indir kaliteli grafik açıları ile oyuncuları tatmin ediyor. Düzenli olarak pek çok güncelleme ile içeriğini zenginleştirmeye devam eden yapım, bilgisayar oyuncuları tarafından kitlesini artırmaya devam ediyor.

PC Building Simulator Özellikleri

  • Mac, Linux ve Windows sürümler,
  • Rengarenk bir dünya,
  • İngilizce dil desteği,
  • Oyun içi ipuçları,
  • Detaylı grafik açıları,
  • Zengin içerik,

Bağımsız olarak geliştirilmiş bir oyun olan PC Toplama Simülatörü olan PC Building Simulator'da bir bilgisayarı sıfırdan inşa ediyoruz. Bu iş için bilgisayarı oluşturan parçaları envanterden seçerek kasanın üzerine montajını yapıyoruz. Parçaları sırasıyla seçmemiz gerekiyor. ancak doğru sırayla parçaları seçip monte ettiğimizde bilgisayarımızı tamamlayabiliyoruz.

PC Building Simulator'da I tuşunu kullanarak envanterinizi açıyorsunuz. Burada kullanabileceğiniz parçalar listeleniyor. Envanterden parçayı seçtikten sonra fare ile parçayı monte edeceğiniz alanı kasa üzerinde hedefliyor, sol tuşa tıklayarak parçayı yerleştiriyorsunuz. Oyunda yardım almak için T tuşunu kullanıyorsunuz. Burada size ipuçları veriliyor.

PC Building Simulator şu an için alpha aşamasında olduğu için oyunda sadece Tutorial moduna, yani eğitim moduna yer veriliyor. İlerleyen dönemde oyuna kariyer modu da eklenmesi planlanıyor.

PC Building Simulator İndir

Resmi web sitesi üzerinden ücretsiz olarak indirilip oynanabilen PC Building Simulator yükle, Windows ve Mac işletim sistemine ek olarak Linux platformunda da oynanabiliyor. Zengin içeriğine ek olarak kaliteli grafik açılarına da sahip olan oyun, ülkemizde ve dünya da sevilerek oynanıyor. 3D grafik açıları ile oynanan başarılı simülasyon oyunu, düzenli olarak güncellemeler de alıyor. Oyunu hemen indirip tadını çıkarmaya başlayabilirsiniz.