PC Decrapifier

PC Decrapifier

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,145
  • DOSYA BOYUTU 2.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Yorkspace

PC Decrapifier programını kullanarak bilgisayarınızdaki gereksiz programları ücretsiz bir şekilde temizleyebilirsiniz.

Bilgisayarlarımızın bakımlarını gerçekleştirmek ve gereksiz programları kaldırmak istediğimizde genellikle ya çok geniş kapsamlı bakım programlarını kullanmak zorunda kalıyoruz, ya da Windows'un bu konuda sunduğu biraz kullanışsız diyebileceğimiz araçlara sarılmamız gerekiyor. Ancak temel sistem bakımının en önemli öğesi olan gereksiz programları kaldırmayı sağlayabilecek bir program olan PC Decrapifier karşımıza çıktı ve işlerinizi oldukça kolaylaştıracaktır diyebilirim.

PC Decrapifier hem ücretsiz olarak sunuluyor hem de acemi bilgisayar kullanıcılarının bile hemen alışabilecekleri kaliteli bir arayüze sahip. Tüm işlemlerin tek bir yerde toplanması ve kullanıcılara sormadan işlem gerçekleştirmemesi sayesinde oldukça güvenli olduğunu da belirtmek gerek.

Programı çalıştırdığınızda karşınıza hemen bir sihirbaz çıkıyor ve bu sihirbazı kullanarak önce sisteminizde kurulu olan programları görüyorsunuz. Bu noktada direkt olarak seçtiğiniz programları hiç bir ekstra butona basmadan kaldırmanız mümkün. Fakat program kaldırmadan önce bir sistem yedeği almak isteyenler de olacaktır. Bu kullanıcılar için hazırlanmış Sistem Geri Yükleme Noktası yaratma aracı ile ilk olarak bilgisayarınızı yedekleyebiliyorsunuz.

Program kaldırma işlemlerinin tamamlanmasının ardından yeniden sihirbaz ekranına dönüş sağlanıyor ve daha fazlasını kaldırmak isterseniz direkt devam edebiliyorsunuz. Programın hızlı ve sorunsuz bir şekilde çalışması nedeniyle kullanıcılarımızın da beğeneceğine inanıyorum.