BCUninstaller

BCUninstaller

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 610
  • DOSYA BOYUTU 2.5 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Klocman Software

BCUninstaller ile bilgisayarınızdaki programları kolayca kaldırabilirsiniz

BCUninstaller eğer bilgisayarınızda yüklü olan programları hızlı ve kolay bir şekilde kaldırmak istiyorsanız kullanabileceğiniz bir program kaldırma aracı.

Bilgisayarlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir program kaldırma yazılımı olan BCUninstaller temel olarak Windows'un klasik program ekleme ve kaldırma arayüzüne alternatif olarak kullanabileceğiniz bir araç. Windows'un standart program kaldırma arayüzü genel olarak ihtiyaçlarımızı karşılasa da toplu program kaldırmaya imkan vermemesi zamanımızı verimli bir şekilde kullanamamanıza neden oluyor. BCUninstaller'ı kullanışlı yapan özellik de kaldırmak istediğiniz programları seçtikten sonra sırayla kaldırmaya başlaması ve sizi teker teker program kaldırma derdinden kurtarması.

BCUninstaller bilgisayarınızın kötü amaçlı yazılımlar tarafından ele geçirildiğinde de işinize yarayabilecek bir program kaldırma aracı. Bazı kötü amaçlı yazılımlar bilgisayarınıza sızdığında denetim masasının program ekle/kaldır menüsü gibi belli öğelerine erişimi engelleyebiliyorlar. İşte bu durumlarda BCUninstaller işinize yarayaibliyor ve sorun yaşadığınız yazılımları kaldırmanıza olanak sağlıyor.

BCUninstaller üzerinde filtreleme ve arama da yapabiliyorsunuz.