PDF Builder

PDF Builder

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,471
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici SkySof Software Inc.

Elinizdeki onlarca çeşit dosyayı birer PDF dosyası haline getirmek istiyorsanız bu programı kullanarak formatları dönüştürebilirsiniz.

Bu program zararlı içerikler barındırdığı için yayından kaldırılmıştır. Alternatifleri görmek için Uygulama kategorisine göz atabilirsiniz.

PDF Builder programı sürekli olarak PDF dosyaları yaratmak isteyenlerin bu işlemleri en hızlı şekilde tamamlayabilmeleri için hazırlanmış programlardan bir tanesi. Teker teker farklı dosya formatlarını PDF haline getirmek için uğraşmadan desteklenen dosya formatlarını toplu halde dönüştürebilirsiniz.

Bu formatlar kısaca değinmek gerekirse TXT, XLS, DOC, JPG, GIF, TIF, DWG, DXF, RPT, PPT, MDB ve çok daha fazlası. Sadece dosyalar değil aynı zamanda web sitelerini de pdf haline getirebilen PDF Builder ayrıca farklı formatları pdf yaptığınızda bunları tek bir dosya içerisine de alabiliyor.

Dosyalara dair bilgileri proje veritabanı içerisinde tuttuğundan dolayı kolayca tek bir butona basarak dönüştürme işlemini tamamlayabilirsiniz. Ufak tefek reklamlarla desteklenen program böylece ücretsiz halini korumaya devam ediyor ve PDF dosya dönüştürme işlemlerinde en iyi yardımcılardan birisi haline geliyor.