PDF Candy

PDF Candy

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 924
  • DOSYA BOYUTU 138 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici PDF Candy

PDF Candy uygulaması ile tüm PDF dosyalarınızı kolayca yönetebilirsiniz.

Windows işletim sistemli cihazlarınızda kullanabileceğiniz PDF Candy uygulaması, PDF dosyalarınız üzerinde tam anlamıyla hakimiyet kurmanızı sağlıyor.

Formlar, evraklar, faturalar ve daha birçok dokümanlarda kullandığınız PDF dosyaları üzerinde işlemler yapmak istediğinizde, hızlı ve pratik bir PDF aracı arıyorsanız PDF Candy uygulamasını indirebilirsiniz. Word, Excel, PowerPoint, JPG ve TXT dosyalarınızı PDF’e çevirebileceğiniz uygulamada, PDF’ten de aynı dosya formatlarına dönüştürme yapabilirsiniz.

35 farklı PDF aracını sizlere sunan PDF Candy uygulamasında, dosyalarınızı parola ile koruyabileceğiniz gibi filigran ekleme işlemini de gerçekleştirebilirsiniz. PDF Sıkıştırma, döndürme, birleştirme, kırpma ve sayfa silme gibi özellikler de sunan PDF Candy uygulamasının demo sürümünde 2 adet ücretsiz işlem yapabiliyorsunuz. Uygulamayı sınırsız olarak kullanabilmek için bir kereye mahsus 29,95 $ ödemeniz gerekiyor.

PDF Küçültme, PDF Birleştirme, PDF Düzenleme, PDF Bölme, PDF Sayfa Silme, PDF Döndürme, Filigran Ekleme, Şifre Ekleme ve Kaldırma, PDF Kırpma, Word, Excel, PowerPoint, JPG Çevirme, Metadata Düzenleme, Resimleri Çıkartma, Sayfa Numarası Ekleme ve dahası.