PDF Combine

PDF Combine

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 17,532
  • DOSYA BOYUTU 105.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici CoolUtils

PDF Combine programını kullanarak elinizdeki çok sayıda PDF dosyasını tek bir dosya içerisinde toplayabiliyorsunuz.

PDF Combine programı, birden fazla PDF programını tek bir PDF içerisinde bir araya getirmek için kullanabileceğiniz ücretsiz programlar arasında yer alıyor ve böylece tüm istediğiniz bilgilere tek bir dosya içerisinden erişebiliyorsunuz. Programın hızlı yapısı, ücretsiz olması ve sorunsuz çalışması sayesinde PDF birleştirici program arayanların pek çok ihtiyacını karşılamakta yeterli olacaktır.

Programda kaç PDF dosyasının birleştirileceğine dair herhangi bir sınırlama olmadığı için elinizdeki tüm birbiriyle alakalı PDF'leri sıraya dizebiliyor ve bir belge içerisinde toplayabiliyorsunuz.

PDF'ler birleştirildikten sonra dosyanın başına içindekiler listesinin eklenmesi özelliğinden faydalanarak hangi sayfaya hangi belgenizin geldiğini de kolayca görebilirsiniz. Ayrıca içindekiler listesine eklenen sayfaların üzerlerine tıklayarak hemen o sayfaya geçiş yapma imkanınız da mevcut.

Programın dosya şifreleme özelliği ile PDF dosyalarınızın başkaları tarafından düzenlenmesini engellemek ya da yazdırılmasını önlemek bile mümkün. Güvenlik seçenekleri her ne kadar çok çeşitli olmasa da temel düzeyde güvenlik isteyen kullanıcılar için oldukça yeterli olacaklardır.

Uygulamanın profesyonel sürümü de satın alma yoluyla elde edilebiliyor ve bu sürümde PDF dışındaki ofis formatları ve resimleri de PDF'e dönüştürerek tek bir dosyaya koyabiliyorsunuz. Lakin para vermek istemeyenler ilk olarak dosyalarını PDF'e başka bir programda dönüştürebilir ve daha sonra PDF Combine ile birleştirebilirler.