PDF Eraser

PDF Eraser

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 7,199
  • DOSYA BOYUTU 7.8 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici PDF Eraser

PDF Eraser, ücretsiz olarak sunulan ve PDF formatındaki dosyaları düzenlemek için kullanılabilecek bir program.

PDF Eraser en basit tanımıyla, Windows sistemlerimiz üzerinde kullanabileceğimiz bir PDF düzenleme aracı. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu program aracılığıyla PDF belgelerimizi düzenleyebiliyor ve istediğimiz değişiklikleri kolayca gerçekleştirebiliyoruz.

Hemen hemen tüm elektronik cihazlar tarafından gösterilebilen ve bu yüzden evrensel belge formatı olarak kabul gören PDF dosyaları bu program yardımıyla dilediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. İşiniz veya eğitiminiz gereği sık sık PDF belgelerle çalışıyorsanız bu program iş yükünüzü büyük ölçüde hafifletecektir. PDF Eraser sayesinde PDF belgelerde yer alan objeleri düzenleyebilir, belgeleri ayırabilir, not alabilir ve daha önce alınmış notları silebilirsiniz.

Çalışma mantığı olarak PDF Eraser aynı kategoride yer alan birçok programdan farklı çalışıyor. Basit fakat etkili bir silme aracıyla PDF belgedeki yazıları silebilen bu araç ile açılan boşluklara yeni notlar yazabiliyorsunuz. Küçük, orta ve büyük boyda silgiler barındıran programda silme işlemleri hızlı bir şekilde gerçekleştirilebiliyor. Ön tnaımlı ayarlara ek olarak kullanıcılar kendi silgi boyutlarını atama şansına da sahipler.

Kısaca, PDF Eraser kapsamlı ve basit özelliklerle dolu bir düzenleyici. PDF formatındaki dosyalarla sık sık işlem yapan herkes tarafından rahatlıkla ve sorunsuzca kullanılabilir.