PDF Image Extractor

PDF Image Extractor

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 749
  • DOSYA BOYUTU 4.75 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici PDFArea Software

PDF dosyalarındaki resimleri ayrı olarak kaydetmek istiyorsanız bu pdf resim çıkarıcı programı kullanabilirsiniz.

PDF Image Extractor program Windows işletim sistemli bilgisayarlarda kullanabileceğiniz faydalı PDF programlarından bir tanesi. Özellikle PDF dosyalarının bütünsel bir yapı taşımalarından dolayı içlerindeki resimleri uğraşarak almaktan sıkıldıysanız kesinlikle işinize yarayacağına inanıyorum. Tek bir seferde korumalı da olsa PDF dosyalarındaki tüm resimleri alan ve kaydedebilen program belgelerle sık sık uğraşanların işini kolaylaştıracaktır. Tabii ki korumalı PDF dosyalarının şifrelerini bilmeniz gerektiğini söylememize gerek yok.

Kullanmak için herhangi bir başka PDF okuyucu programa ihtiyacınız olmadığı için sadece bu programı indirerek PDF dosyalarındaki resimleri bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz. Pek çok benzer programda yer alan sanal yazıcı kurulumu ve sanal yazıcıya olan ihtiyaç da yine PDF Image Extractor'da yer almıyor ve böylece herhangi bir şekilde ek yazıcı kurulumu sisteminizde gerçekleşmiyor.

Geçmişte ücretli olarak sunulan ancak artık tamamen ücretsiz olarak kullanıcılara iletilen programın arayüzü de bir o kadar kolay kullanılır ve işe yarar durumda.