PDF reDirect

PDF reDirect

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 10,745
  • DOSYA BOYUTU 5.85 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici EXP Systems

Tüm belgeleriniz PDF yolunda! Belgelerinizin dosya formatını PDF'ye çevirmek istiyorsanız bu ücretsiz araç size yardımcı olabilir.

PDF formatı tüm dünyanın kabullendiği bir elektronik belge formatı. Bu tür bir format içinde yardımcı programlar yazılmaması düşünülemez. Tüm belgelerinizi PDF formatına sadece birkaç saniyede çeviren PDF reDirect, bu yardımcı yazılımlar arasında en sıkı alternatif konumunda. Üstelik ücretsiz oluşuyla da (Professional sürümü de mecvut) kullanıcının kalbini fetheden bu program, biraz dikkat isteyen arabirimi ile göze çarpıyor.

Program Kullanımı: 

Öncelikle yapmanız gereken herhangi bir Word belgesini açtığınızda Print (Ctrl+P) seçeneğini seçin, ardından yazıcı seçim menüsüne programın sanal bir yazıcı gibi yerleştiğini göreceksiniz. Programın sanal yazıcısını seçtikten sonra tek yapmanız gereken tamam seçeneğini işaretlemek. Birkaç saniyede belgeniz PDF formatına dönüşecek. Unutmayın program size herhangi bir kayıt adresi sormayacak, dönüştürdüğünüz belge hangi dizinde ise o dizine ".pdf" formatındaki belgeyi program kendiliğinden kaydedecektir.

Şuanki Sürüm: v.2.2.5 ile Chinese (Çince) varsayılan dil seçeneği eklenmiş bulunuyor ve sayfa görünümünü tek sayfa modunda ayarlama özelliği ve bazı hata düzeltimleride mevcut.