PDF Splitter Joiner

PDF Splitter Joiner

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 43,038
  • DOSYA BOYUTU 3.06 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici PDFConvertOnline

PDF Splitter Joiner, PDF dosyalarını hem birleştirmenize hem de bölmenize olanak sağlayan bir yazılımdır.

PDF Splitter Joiner, PDF belgelerini bölmek ve birleştirmek için kullanabilceğiniz ikisi bir arada, ücretsiz bir yazılımdır.

Gayet sade bir kullanıcı arayüzüne sahip olan programın kullanımı oldukça basittir ve her seviyeden bilgisayar kullanıcıları tarafından kolaylıkla kullanılabilir.

PDF Splitter Joiner ile isterseniz birden çok sayfaya sahip olan PDF belgeleri üzerinde yer alan sayfaları ayırabilir, tek sayfalık PDF belgelerini birleştirebilir veya birden çok fazla sayfaya sahip olan PDF belgelerine ara sayfalar olarak atayabilirsiniz.

Ayrıca bu yazılım ile PDF dosyalarını kırpabilir, PDF dosyaları üzerinde istenmeyen sayfaları silebilir, PDF dosyalarının temel parçalarını birleştirebilir ve PDF dosyaları üzerindeki sayfaları istediğiniz gibi sıralayabilirsiniz.

PDF Splitter Joiner herhangi bir şekilde Adobe Acrobat veya Adobe Reader gibi programlara ihtiyaç duymadan, yapmak istediğiniz işlemleri yerine getiren bir yazılımdır.

PDF dosyaları içerisinde bulunan sayfaları ayırmak veya elinizde olan farklı PDF dosyalarını birleştirmek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir program arıyorsanız, PDF Splitter Joiner'ı mutlaka denemelisiniz.