PDF-XChange Lite

PDF-XChange Lite

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 708
  • DOSYA BOYUTU 13.61 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Tracker Software Products

PDF-XChange Lite, evlerinizdeki bilgisyarlarınızda kullanabileceğiniz gelişmiş özelliklere sahip ve ücretsiz bir PDF oluşturma programıdır.

Bilgisayarlarınızda PDF formatlı dökümanlar oluşturabilmek için kullanabileceğiniz pek çok program olmasına rağmen, bu programların bir çoğu evlerinde bilgisayar kullanan kişilerin ihtiyaçlarını karşılamamaktadır.

PDF-XChange Lite, PDF dökümanlar oluşturmak için kullanabileceğiniz en gelişmiş araçlardan biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Programın ücretsiz versiyonu olan bu sürümünü kullanmak için hiçbir ücret ödemenize gerek yok. Özellikle ev kullanıcılarına hitap eden bu sürümde PDF dökümanları oluşturabilmeniz için gerekli tüm özellik ve fonksiyonlar bulunmaktadır.

Uygulamanın arayüzü oldukça sade olmakla birlikte, programın tüm ana özelliklerinini barındırıyor. Bu sayede bilgisayar bilginiz hangi düzeyde olursa olsun bu programı rahatlıkla kullanabileceğinize inanıyorum. Tekrar söylemekte faydalı gördüğüm noktalardan biri ise programın bu sürümünün ev kullanıcılarına hitap etmesidir.

Eğer evdeki bilgisayarlarınızda kullanabileceğiniz geniş kapsamlı ve ücretsiz bir PDF oluşturma programı arıyorsanız PDF-XChange Lite ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır.