PdfEdit995

PdfEdit995

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 1,512
  • DOSYA BOYUTU 7.78 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici pdf995

Ofis programlarını kullanarak PDF dökümanları oluşturmak isterseniz veya PDF formatını başka formatlara dönüştürmeyi dilerseniz bu uygulamayı denemelisiniz.

PdfEdit995 programı bilgisayarınızda popüler dosya formatı PDF ile dökümanlar yaratabilmenizi sağlayan oldukça detaylı bir PDF düzenleme uygulaması. Farklı PDF dosyalarını tek dosyada birleştirme, birbirine linkleyebilme, hiyerarşik sık kullanılan ekleme, HTML ve DOC formatlarına dönüştürme, Word ofis programı ile uyumluluk ve e-postalara otomatik ekleme gibi pek çok kullanışlı işlevi ise içerisinde barındırıyor.

Ayrıca web sitenizde yayınlamak istediğiniz PDF dosyaları için sıkıştırma ve dosya boyutunu azaltma gibi tasarruf elementlerini de kullanabilen PdfEdit995 PDF’lerin içerisinde farklı temalar ve formatlar kullanmanıza da olanak veriyor. Microsoft Office ile uyumlu olarak çalışabilen PdfEdit995 Word, Excel, PowerPoint ve diğer PDF programlarıyla dökümanlarınızı yaratmanıza yardımcı oluyor.

Farklı formatlar arasında dönüşüm de gerçekleştirebilen program hazırladığınız belgelerin BMP, JPG, GIF, TIFF ve diğer popüler resim formatlarına çevrilmesini sağlayabiliyor.