Peer to Fight

Peer to Fight

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 324
  • DOSYA BOYUTU 0.73 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Saachaa

Peer to Fight, bilgisayarınızı tarayarak zararlı yazılımlar hakkında kullanıcılara rapor sunan ücretsiz bir güvenlik programıdır.

Peer to Fight, kullanıcıların bilgisayarlarını zararlı yazılımlara karşı hızlı bir şekilde tarayan ve tarama işlemi sonrasında bulduğu zararlı dosyalarla ilgili kullanıcılara rapor sunan kullanışlı bir yardımcı güvenlik programıdır.

Özellikle bilgisayarında herhangi bir zararlı yazılım olabileceğinden şüphelenen kullanıcılar için geliştirilmiş olan Peer to Fight, kullanıcıların şüphelerini gidermek için kullanabilecekleri ücretsiz bir yazılım olarak da dikkat çekmektedir.

Programın tek pencereden oluşan kullanıcı arayüzü oldukça kolay kullanımlıdır. Tek yapmanız gereken "Scan" butonuna basarak bilgisayarınızı taramak ve tarama işlemi sonrasında "Report" butonuna basarak tarama sonucu raporlanan bilgileri görüntülemektir.

Aynı zamanda çıkarılabilir diskleri incelemenize de olanak tanıyan program ile çıkarılabilir disklerinizi taratmak için yapmanız gereken tek şey programın kullanıcı arayüzü üzerinde yer alan "Removables Disks" tikini işaretledikten sonra tarama işlemini başlatmaktır.

Bilgisayarınızda herhangi bir zararlı yazılım olabileceğinden şüpheleniyorsanız, ücretsiz ve küçük dosya boyutlu bir program olan Peer to Fight'ı kullanmanızı öneririm.