PersianKeyLogger

PersianKeyLogger

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 832
  • DOSYA BOYUTU 5.90 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Mahdi Asadi

PersianKeyLogger uygulaması ile bilgisayarınızda gerçekleştirilen işlemleri kolayca kayıt altına alabilirsiniz.

Bilgisayarımızı başkalarının kullandığından ve aynı zamanda bu kişilerin zararlı içerikler ürettiğinden, başkalarına veri kaçırdığından ya da istemediğimiz işlemler yaptıklarından şüpheleniyorsak kullanabileceğimiz en etkili araçlar arasında keylogger uygulamaları bulunuyor. Zira bu uygulamalar klavyeden basılan tüm tuşların kayıtlarını tutup raporladıkları için bilgisayarımız üzerinde gerçekleştirilen tüm işlemlere ulaşmak mümkün hale geliyor.

PersianKeyLogger da keylogger uygulamalarından bir tanesi ve ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor. Kolay kullanılır arayüzü ve bol seçenekleri sayesinde istediğiniz tüm detaylara karar vermeniz de mümkün hale geliyor. Zira bu seçenekleri kullanarak hangi detayların tutulacağını, nereye raporlanacaklarını ve ayrıca online olarak yedeklenip yedeklenmeyeceklerini de belirleyebiliyorsunuz.

Öyle ki, programın sadece belirlediğiniz bir klasörde yaşanacak değişiklikleri kayıt altına almasını sağlamak dahi mümkün. Bu sayede önemli verilerinizi içeren dizinlerin daha etkili bir şekilde korunmasını sağlayabilirsiniz. Basılan bütün klavye tuşları bir TXT dosyasına kaydedileceği için daha sonra bu kayıtları kolayca Notepad uygulamasını kullanarak inceleyebilirsiniz.

Eğer kaliteli ve ücretsiz bir keylogger uygulaması arıyorsanız PersianKeyLogger uygulamasına kesinlikle göz atmanız gerektiğini düşünüyorum.