PetMD Symptom Checker

PetMD Symptom Checker

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 40
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici petMD

Android cihazlarınızda evcil hayvanlarınızın sağlık durumunu kontrol etmek için kullanabileceğiniz bir uygulamadır.

Evcil hayvan sahibi olmanın nasıl bir şey olduğunu evcil hayvan sahibi olmayanlar asla anlayamazlar. Evinizde sizinle birlikte büyüyen bir dosta, yeri geldiğinde sizi eğlendiren bir çocuğa, yeri geldiğinde de göz yaşlarınızı silen bir ebeveyne dönüşen evcil hayvanlarımız bizler için çok kıymetli.

Bu yüzden de evcil hayvanlarımızın sağlığını çok önemsiyoruz. PetMD Symptom Checker da hayvan sahiplerini düşünerek geliştirilmiş bir semptom kontrol etme uygulaması. Bu uygulama ile kedi ve köpeklerinizin sağlığı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

2500'den fazla evcil hayvan sağlığıyla ilgili makale bu uygulamada sizleri bekliyor. Örneğin kediniz neden sürekli eşyaları tırmalıyor, cildinde kepeklenme mi var, köpeğiniz durup dururken kusuyor mu gibi sorularınıza bu uygulama ile cevap bulabilirsiniz.

Yüzlerce soru ve veterinerler tarafından yazılmış makaleleri okuyabilir, hastalıklar, semptomları, teşhisleri, sebepleri ve tedavileri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bir hastalığı önlemek için yaplması gereken şeyleri öğrenebilir ve uygulayabilirsiniz.

Eğer siz de evinizde bir evcil hayvan besliyorsanız, bu uygulamayı indirip kullanmanızı tavsiye ederim.