PewDiePie's Tuber Simulator APK

PewDiePie's Tuber Simulator APK

kullanıcı

PewDiePie's Tuber Simulator APK Android, ünlü YouTuber PewDiePie'ın yerine geçtiğiniz simülatör oyunudur.

PewDiePie's Tuber Simulator APK, ünlü YouTube fenonemi PewDiePie tarafından seslendirilerek hayata geçirilmiş bir mobil YouTuber simülatörü. Mobildeki en popüler YouTuber oyunu PewDiePie's Tuber Simulator APK son sürüm indirme seçeneğiyle sizlerle.

PewDiePie's Tuber Simulator APK İndir

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir simülasyon oyunu olan PewDiePie's Tuber Simulator bize bir YouTuberın hayatının nasıl olduğunu gösteren bir oyun. PewDiePie's Tuber Simulator, direkt olarak bir PewDiePie oyunu değil; yani oyunda ana kahramanımız PewDiePie değil. Bunun yerine oyunda kendi yaratacağımız kahramanı yönetiyoruz ve onu PewDiePie'ı tahtından edecek bir YouTube fenomeni haline getirmeye çalışıyoruz.

PewDiePie's Tuber Simulator temel olarak bir YouTuberın başarılı olması içni ne gerekiyorsa onu yapmaya çalışıyoruz. PewDiePie ise bize bu süreçte kılavuzluk ediyor. Oyunda ünlü olabilmek için videolar çekmemiz, bu videoları yayınlayarak beğeni ve takipçi kazanmamız gerekmekte. Daha kaliteli videolar çekebilmek için de teçhizatımızı geliştirmemiz gerekli. Daha iyi bir kamera, daha iyi bir mikrofon yayın kalitemizi artırıyor. Oyundaki başarımızı ise odamızı dekore ederek sergiliyoruz. Yeni mobilyalar, kıyafetler ve evcil hayvanlar kanalımızın ne kadar gelir getirdiğini gösteriyor.

PewDiePie's Tuber Simulator retro tarzda bir görünüme ve müziklere sahip. Oyun vakit öldürmek için ideal bir seçenek.

PewDiePie's Tuber Simulator PC

BlueStacks, PewDiePie’s Tuber Simulator’ı PC’de oynamak için en iyi platformdur. Birçok kişi internetten para kazanmanın yollarını arıyor. En büyük çevrimiçi video paylaşım sitesi YouTube’da yayınladığı videolardan para kazanan ünlülerin başında PewDiePie geliyor. Efsanevi YouTuber, videolardan milyonlarca dolar kazanıyor ancak birinin onu tahtından indirme vakti geldi. O kişi olmak için gerekenlere sahip misiniz?

PewDiePie’s Tuber Simulator oynayın ve Android platformundaki en özelleştirilebilir oyunlardan birinde dünyaca tanınan bir YouTuber olun. Harika videolar çekin ve para kazanarak yeni ürünler satın alın. Kayıt odanızı tasarlayın ve takipçilerinize paylaşın, haftalık yarışmalarda en sevdiğiniz oyunculara oy verin ve PewDiePie’ın kendisinden gerçek ses çalışmalarını dinleyin. Harika bir simülasyon oyunundan fazlası olan PewDiePie’s Tuber Simulator, Puggle mini oyunu ve PewDiePie: Legend of the Brofist’ten RUSHJET1’in harika çip müziğini içerir.

PewDiePie’ın yerine geçme fırsatı veren simülatörü bilgisayarınıza indirip oynamak için aşağıdaki adımları izleyin:

  • BlueStacks’i PC’nize indirin ve yükleyin.
  • Play Store’a erişmek için Google hesabınıza giriş yapın.
  • Arama çubuğuna PewDiePie’s Tuber Simulator yazın ve yükleyin.
  • PewDiePie’s Tuber Simulator simgesine dokunarak oyunu bilgisayarınızda oynamaya başlayabilirsiniz.
  • PewDiePie’s Tuber Simulator APK indirdiyseniz, BlueStacks’i başlatın ve ana ekranda .apk / .xapk dosyasını sürükleyip bırakın. Yükleme tamamlandığında oyunun simgesi ana ekranda görünecektir.