Phoenix Player

Phoenix Player

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 912
  • DOSYA BOYUTU 53.37 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Nanosoft Corporation

Bilgisayarınızdaki müzikleri ve şarkıları oynatmak için yeni bir medya oynatıcısı arıyorsanız bu programı indirerek denemeyi unutmayın.

Phoenix Player uygulaması bilgisayarınızda müzik dinlemek için kullanabileceğiniz hem ücretsiz, hem görsel olarak başarılı hem de kolay kullanılır bir uygulama. Şarkılarınızı dinlemek için alternatif ve sisteminizi yormayacak programlar arıyorsanız kesinlike denemeniz gerekenler arasında yer aldığından bahsetmemiz gerekiyor.

Program neredeyse tüm popüler ses dosyası formatlarını destekliyor ve müzik oynatma listelerinizi hızlı bir şekilde düzenleyerek şarkılarınızı istediğiniz gibi organize etme şansını da sizlere veriyor. Elbette tek işlevi müzikleri ve şarkıları oynatmakla kalmıyor. Oynatılan her şarkının durumu ve bilgileri hakkında size bildirimler veren programın standart müzik oynatıcılarından oldukça farklı ve ilginç bir arayüzü mevcut.

Sistem kaynağı tüketme açısından çok talepkar olmayan program açık kaynak kodlu olarak hazırlanıyor. Özellikle sahip olduğu şeffaf arayüz sayesinde bir yandan müzik dinlerken bir yandan da Windows'un arkaplanında gerçekleşenleri ve masaüstü dosyalarınızı da kolaylıkla bulabilir ve görebilirsiniz.