Photo Frame Free

Photo Frame Free

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,672
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Endorand Studio

Android cihazınızda bulunan fotoğraf ve resimlerinizle kolajlar yapabilmek için bu ücretsiz fotoğraf kolajı uygulamasını kullanabilirsiniz.

Photo Frame Free uygulaması Android akıllı telefonlar ile tabletlerde kullanabileceğiniz en güzel fotoğraf kolajlarını oluşturabilmek için hazırlanmış ücretsiz ve kullanımı kolay bir uygulama. Uygulamanın temiz arayüzü karmaşık işlemleri sevmeyenler için bir avantaj olurken bu sadeliğe rağmen onlarca farklı tema seçebilmeniz ile daha da kullanışlı hale geliyor.

Toplamda 60'tan fazla farklı düzenleme ve tema barındıran uygulama, fotoğraf kolajınızı oluşturmanızın ardından anında galerinize kaydetmenize imkan veriyor. Ayrıca arkadaşlarınızla sosyal ağlar üzerinden kolajlı fotoğraflarınızı paylaşmak isterseniz Facebook, Twitter, Instagram ve diğer paylaşım butonlarını kolayca bulabilirsiniz.

Aynı zamanda e-posta ve mesajlaşma programlarına da kolajlarınızı aktarma imkanı veren Photo Frame Free uygulaması, herhangi bir ekstra özellik içermiyor ve tamamen kolaj yapma üzerine kurulmuş. En hızlı şekilde en güzel fotoğraf ve resim kolajlarını oluşturma fırsatını kaçırmayın.