Photobucket Mobile

Photobucket Mobile

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 123
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Photobucket Corporation

Photobucket Mobile ile Photobucket hesabınızı Android cihazınızdan kontrol edebilirsiniz

Photobucket Mobile dünyanın en yaygın olarak kullanılan fotoğraf depolama ve fotoğraf paylaşma servisi olan Photobucket'ın mobil uygulamasıdır.

Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz Photobucket Mobile sayesinde Photobucket hesabınıza erişip kontrol edebilmenin yanında fotoğraf düzenleme, fotoğraf yedekleme, GIF yapma, fotoğraf paylaşma gibi işlemleri Android cihazınız üzerinden gerçekleştirebiliyorsunuz. Zengin özelliklere sahip olan Photobucket Mobile, uygulamayı indiren ve kullanan kullanıcılara 8 GB boyutunda depolama alanını da bedava olarak sunuyor.

Photobucket Mobile kullanarak Android cihazınızdaki fotoğraflar üzerinde çeşitli değişiklikler yapabilmektesiniz. Dilerseniz fotoğraflarınıza filtreler, metinler, stickerlar gibi çeşitli öğeler ve efektler ekleyebiliyorsunuz. Ayrıca Photobucket Mobile uygulamasını kullanarak fotoğraflarınızı birleştirip GIF animasyonlarına dönüştürebiliyorsunuz. 

Photobucket Mobile otomatik yedekleme desteği veriyor. Bu sayede Photobucket Mobile bütün fotoğraf ve videolarınızı sizin için ayrılan bulut depolama alanına yedekliyor. Android cihazınızın başına birşey gelse dahi fotoğraf ve videolarınıza Photobucket hesabınız üzerinden herhangi bir cihazı kullanarak erişebiliyorsunuz.

Photobucket Mobile ile Android cihaıznızda depoladığınız resimleri paylaşabilir ve popüler olan gündemdeki fotoğraflara göz atabilirsiniz.