PhotoFiltre

PhotoFiltre

kullanıcı

PhotoFiltre ile hem temel hem de ileri seviye fotoğraf düzenleme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

PhotoFiltre kullanıcılara fotoğrafları ile ilgili olarak resim kesme, resim döndürme, resim boyutlandırma gibi temel fotoğraf düzenleme işlemlerini gerçekleştirme ve bunun yanında fotoğraf filtreleme gibi işlemleri gerçekleştirebilme imkanı sunan geniş kapsamlı bir resim düzenleme yazılımıdır.

PhotoFiltre İndir

PhotoFiltre bilgisayarınızda depoladığınız fotoğraflarınıza ikinci bir dokunuş yapmanıza  imkan sağlayan bir program. Eğer kameranızla çektiğiniz fotoğraflardaki renkler hoşunuza gitmediyse PhotoFiltre kullanarak bu fotoğraflarınıza çok daha şık bir görünüm kazandırabilirsiniz. Yazılım bu iş için aiyah beyaz ve sepya gibi klasik renk ayarlarının yanında tercihlerinize göre yapılandırabileceğiniz ve kategoriler altında toplanmış birçok fotoğraf filtresi sunmakta.

PhotoFiltre sayesinde resimlerinizin renk ayarları haricinde fiziksel özellikleri üzerinde de oynama yapabiliyorsanız. Ters resimlerinizi PhotoFiltre kullanarak döndürebilirsiniz veya programın resim kesme özelliğini kullanarak fotoğraflarınızın istenmeyen bölümlerinden kurtulabilirsiniz. PhotoFiltre resimlerinizin boyutunu ayarlamanıza ve ihtiyacınıza göre küçültüp büyütebilmenize imkan veriyor.

PhotoFiltre gece çekilen fotoğraflarda oluşan kırmızı gözleri düzeltebilen bir yazılım. Programın kırmızı göz düzeltme özelliğini kullanarak bu hatayı giderebilir ve fotoğraflarınızın çok daha doğal görünmesini sağlayabilirsiniz.

PhotoFiltre ileri seviye çalışmalar için katman tabanlı çalışmayı da destekliyor.