PhotoImp

PhotoImp

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,632
  • DOSYA BOYUTU 4.64 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici EasySector

PhotoImp, fotoğraflarınızı düzenleyerek üzerlerine filigran ekleyebileceğiniz ücretsiz ve kullanışlı bir programdır.

PhotoImp, fotoğraflarınızı düzenleme, filigran ekleme ve format dönüştürme işlemleri için kullanabileceğiniz ücretsiz bir programdır.

Kolay kurulum aşamasından sonra, programın sade ve modern arayüzü üzerinde istediğiniz tüm özelliklere kolayca erişebilirsiniz. Ana ekran üzerinde soldaki seçeceğiniz dosyalarda bulunan resimlerin ufak hallerini görebiliyorsunuz. Dilerseniz bu resimlerden birini seçerek istediğiniz işlemi hemen yapabilirsiniz.

SD kartlarınızdan veya bilgisayarınıza bağlı olan kameranızdan fotoğrafları alabilmenizi sağlayan program, aynı zamanda bu fotoğrafların formatını değiştirme imkanı sunuyor. Bununla sınırlı kalmayan program, fotoğraflarınızın boyutlarını ayarlayabilmenizi sağlamaktadır. Dilerseniz istediğiniz fotoğraflara filigran ekleyerek başkalarının kullanımı da engelleyebilirsiniz.

Parlaklık, renk ve diğer düzenleme işlemlerini oldukça rahat bir şekilde gerçekleştirebileceğiniz PhotoImp ile fotoğraflarınıza filigran dışında yazılar ve resimler ekleyebilirsiniz.

Bilgisayarınız üzerinde kullanabileceğiniz bir fotoğraf düzenleme programına ihtiyaç duyuyorsanız PhotoImp'i sitemiz üzerinden ücretsiz olarak indirerek mutlaka denemenizi tavsiye ederim.