PhotoStitch

PhotoStitch

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 59,144
  • DOSYA BOYUTU 10.43 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Canon U.S.A., Inc.

Canon kameranız ile çektiğiniz fotoğrafları birleştirerek panoramik fotoğraflar elde etmek için bu programı kullanabilirsiniz.

PhotoStitch uygulaması, yatay ve dikey olan fotoğraflarınızı birbirini bağlayabilmeniz için hazırlanmış uygulamalardan bir tanesi. Program sayesinde birbirinin devamı olan fotoğraflarınızı uç uca sorun yaşamadan ekleyebiliyor ve 360 derecelik panoramalar bile hazırlayabiliyorsunuz.

Programın birleştirme yetenekleri sayesinde fotoğraflarınız birbirlerine uyacak şekilde düzenleniyorlar ve dilerseniz geniş açılı lens ile çekilmiş gibi de gösterebiliyorsunuz. Eğer elinizde taranmış dökümanlar varsa bunları da program ile birleştirmek mümkün hale geliyor.

PhotoStitch tüm bilgisayarlara kurulabiliyor ancak sizden bir Canon kamera sahibi olduğunuzu kanıtlamanızı isteyecektir. Dolayısıyla Canon kameranız ve yanında gelen CD'si yoksa programı kurmakta sıkıntı yaşayacaksınız. Ancak Canon sahipleri programı kolayca yükleyebiliyor ve hemen resim birleştirme işlemlerine başlayabiliyorlar.

Eğer fotoğraf makinenizin Stitch Avail modu açık olarak fotoğraf çekerseniz, program fotoğrafların hangi sıra ile birleştirileceğini otomatik olarak belirleyecektir.