PhotoWonder

PhotoWonder

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 3,508
  • DOSYA BOYUTU 18.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Baidu, Inc

PhotoWonder, android cihazlarınızda kullanabileceğiniz başarılı bir resim düzenleme uygulamasıdır.

PhotoWonder, Android platformundaki en iyi ücretsiz resim editörü uygulamarından biri. İçinde barındırdığı bir çok özellik sayesinde eğlenceli ve güzel fotoğraflar oluşturabilirsiniz.

Kamera filtreleme özelliği ile fotoğraf çekimlerinizde fotoğraflarınızın üstüne efektler ekleyerek birbirinden güzel resimler ortaya çıkarabilirsiniz. Oluşturduğunuz resimler üzerinde düzenleme yapmakta bu uygulama ile mümkün. Resimleri kırpabilir, yönünü değiştirebilir ve renk tonlarını değiştirebilirsiniz. Uygulamanın en dikkat çekici olan özelliklerinden birisi ise güzelliğinizi artırabilme. Bu özellik sayesinde çektiğiniz resimlerde, yüzünüz üzerindeki benleri, sivilce ve çilleri kaldırabilir, yüzünüzü daha beyaz yapabilir ve parlaklık kazandırabilirsiniz.

Oldukça geniş bir efekt koleksiyonuna sahip uygulama ile çekecğiniz resimlere birbirinden güzel ve eğlenceli efektler ekleyebilirsiniz.

Uygulama ile oluşturulan resimler olabilecek en yüksek kalitede otomatik olarak ayarlanır. Yine uygulamanın koleksiyonları arasında bulunan şık dekorasyonları fotoğraflarınızın üzerine ekleyerek resimlerinizi kişiselleştirmeniz mümkün.

Son zamanlarda oldukça popüler hale gelen resim birleştirme özelliği bu uygulama içinde de bulunuyor. Özellik sayesinde farklı fotoğrafları bir araya getirerek tek bir resim oluşturabilirsiniz. İster kendi resimlerinizi isterseniz arkadaşlarınızın resimlerini bir araya getirerek komik fotoğraflar oluşturabilirsiniz. Ayrıca uygulama içinde fotoğraflarınıza ekleyebileceğiniz çerçevelerde mevcut.

Kısaca fotoğraf ile yapılabilecek tüm özelliklere sahip olan bu uygulamayı ücretsiz olarak indirerek hem kendinizi rahatlatabilir hemde tek bir uygulama ile tüm fotoğraf işlemlerini halledebilirsiniz.