Pic Jointer

Pic Jointer

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 394
  • DOSYA BOYUTU 13.3 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici RUI JIA

Pic Jointer, kullanıcıların sanatsal fotoğraf oluşturmasını sağlamak amacıyla geliştirilen ve aynı zamanda fotoğraflara filtre eklemenizi sağlayan ücretsiz bir iOS uygulamasıdır.

Fotoğraflarınızı düzenlemek ve kolajlar oluşturmak için kapsamlı özelliklere sahip bir fotoğraf uygulaması arıyorsanız Pic Jointer sizin için en iyi tercihlerden bir tanesidir. Fotoğraf düzenleme ve güzelleştirme ugyulamaları gün geçtikçe daha popüler hale gelirken, uygulamaların sahip olduğu sosyal medya entegrasyonları sayesinde oluşturudğumuz fotoğrafları hemen arkadaşlarımız ile paylaşabiliyoruz.

Tüm kullanıcılar sanatsal ve güzel görünen fotoğraflar oluşturabilmek için benzer uygulamalar kullanarak farklı işlemler yapabiliyor. Pic Jointer'da bu uygulamalardan bir tanesidir. Fotoğraflar çekerek onlar üzerinde oynama, kolaj oluşturma ve güzelleştirmeyi seviyorsanız Pic Jointer'ı kesinlikle kullanmanızı tavsiye ederim.

64 Farklı kolaj seçeneği ile birlikte gelen uygulamada farklı fotoğrafları tek bir fotoğrafda bir araya getirebilirsiniz. Kullanırken herhangi bir sorun çıkarmayan uygulamanın donma yada kapanma gibi sorunları bulunmamaktadır. Kullanımı kolay bir arayüze sahip olan uygulama sayesinde kullanıcılar fotoğraflarını rahatlıkla düzenleyebiliyor.

Sosyal medya entegrasyonuna da sahip olan Pic Jointer ile hazırladığınız fotoğrafları anında aradaşlarınız ile paylaşabilirsiniz. Facebook, Twitter veya Instagram hesaplarınız üzerinden tüm arkadaş ve takipçilerinizle hazırladığınız birbirinden güzel fotoğrafları paylaşmak için tek yapmanız gereken uygulamayı ücretsiz olarak iPhone ve iPad'lerinize yüklemek.