PicMix Lite

PicMix Lite

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 238
  • DOSYA BOYUTU 2.40 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Voxeloid Kft.

Picmix Lite uygulaması ile iPhone ve iPad cihazlarınızda ücretsiz olarak fotoğraf kolajları ve montajlar yaratabilirsiniz.

Picmix Lite uygulaması, iPhone ve iPad sahipleri için hazırlanmış bir fotoğraf kolaj ve montaj uygulaması olarak yayınlanmış durumda ve ücretsiz olarak kullanılabiliyor. Uygulamanın hem kolay kullanılır ve sade yapısı, hem de pek çok kullanıcı için yeterli olacak miktarda araç ve esneklik sunması sayesinde kullanırken oldukça keyif alacağınıza inanıyorum.

Uygulamanın temel amacı kolajlar oluşturabilmek ve montaj yapabilmek olduğu için katmanlarla çalışma yöntemi belirlenmiş. Böylece resminizin içine çok sayıda fotoğrafı sorunsuzca ekleyebiliyor ve daha sonra bu fotoğrafların yerleşimleri, büyüklükleri, eğimleri, şeffaflıkları gibi konularda sadece parmaklarınızı kullanarak değişiklikler gerçekleştirebiliyorsunuz.

Ayrıca fotoğrafların istediğiniz bölümlerinin kesilmesi, kırpılması, boyutunun azaltılması ya da kısmi olarak bazı yerlerinin çıkarılması gibi tüm adımları pek vakit kaybetmeden gerçekleştirebiliyorsunuz. Fırçanın özelliklerinin değiştirilebilmesi sayesinde de yeterince geniş bir uygulama alanına sahip olabiliyorsunuz.

Dilerseniz mevcut fotoğraflarınızın arka planlarını ortadan kaldırabilir ve onların yerine kendi arkaplan resminizi de koyabilirsiniz. Her ne kadar tüm işlemleri sorunsuzca gerçekleştirebilse de, maalesef Picmix Lite'ın ücretsiz sürümü 400 pikselden daha geniş olan fotoğrafların kaydedilmesine izin vermemekte. Dolayısıyla denedikten sonra uygulamanın tam sürümüne geçiş yapmak isteyebilirsiniz.

Fotoğraf montajlarını ve resim kolajlarını sevenlerin göz atmaları gereken görsel düzenleme uygulamalarından birisi olduğunu söyleyebilirim.