PicPlayPost

PicPlayPost

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,291
  • DOSYA BOYUTU 42 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Flambe Studios LLC

PicPlayPost, fotoğraflarınızı videolu kolajlara çevirebileceğiniz en iyi Android uygulaması.

PicPlayPost, Android cihazınızla çektiğiniz fotoğraflardan video kolajlar yapmanıza izin veren ücretsiz bir uygulama. Kolaj hazırlayıp sosyal ağ hesaplarınızda paylaşmayı seven biriyseniz hareketli kolajlar hazırlayabileceğiniz bu uygulamayı kesinlikle denemeniz gerektiğini düşünüyorum.

Tek kareye birden fazla fotoğraf sıkıştırmamıza izin veren kolajların yapımı mobil platformda da oldukça kolay hale geldi. Hazır şablonları kullanarak birkaç basit adımda fotoğraflarımızı kolaja dönüştürebiliyoruz. Siz de sıklıkla kolaj yapanlar arasındaysanız PicPlayPost uygulaması ile kesinlikle tanışmalısınız. Android telefonunuza ücretsiz indirebileceğiniz uygulama ile animasyonlu GIF’lerden oluşan veyahut videolardan oluşan kolajlar hazırlayabiliyor ve Instagram başta olmak üzere dilediğiniz bir sosyal ağda paylaşabiliyorsunuz.

PicPlayPost’u benzerlerinden ayıran en büyük özelliği kolajları videolu olarak hazırlama seçeneği sunması. Android telefonunuzla kaydettiğiniz bir videoyu veyahut hareketli GIF’leri (en fazla 6 tane ekleyebiliyorsunuz.) kolaj haline getirebiliyorsunuz. Videolu kolajınıza cihazınızdan müzik ekleme şansına da sahipsiniz ki çoğu kolaj uygulamasında bu da mümkün değildir.

Ünlü isimlerin de kullandığı bir uygulama olan PicPlayPost tabii ki birçok ayarlanabilir çerçeve ve ekran boyutu, arka plan seçenekleriyle geliyor ancak videonuzu dilediğinizce düzenleyebilmeniz için de basit lakin etkili araçlar sunuyor.

Sosyal ağlarda fazlasıyla fotoğraf paylaşan biriyseniz kolajlarda farklılık yaratmak adına PicPlayPost’u denemenizi öneririm.