PicsArt Viewer

PicsArt Viewer

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,578
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici PicsArt

Sosyal ağlardaki fotoğraflarınızı akıllı telefonunuzu kullanarak kolayca yönetebilmek için bu uygulamayı kullanabilirsiniz.

Android işletim sistemli bir akıllı telefonunuz yahut tabletiniz varsa ancak resimlerinizi yönetmekte sıkıntılar yaşıyorsanız PicsArt Viewer uygulaması imdadınıza yetişiyor diyebilirim. Uygulamanın sahip olduğu özellikler sayesinde sadece telefonunuzda bulunan değil, aynı zamanda çeşitli sosyal ağlardaki yahut bulut depolama sistemlerindeki resimlerinizi de bir kaç tık ile cihazınızdan yönetebiliyorsunuz.

Uygulamanın desteklediği ağlar arasında PicsArt, Facebook, Flickr, Picasa, Google Arama ve Dropbox yer alıyor. Tüm bu ağlardaki resimlerinizi hem yüksek kaliteli olarak görebiliyor hem de slayt gösterisi olarak izleyebiliyorsunuz. Fotoğraf ve resimlerinizin sıralamasını düzenleyebiliyor, yeniden adlandırabiliyor veya silebiliyorsunuz da.

Herhangi bir reklam barındırmayan PicsArt Viewer uygulaması ile aynı anda birden fazla resme de aynı işlemleri uygulayabilir, istediğiniz klasörleri gizleyebilir yahut videolarınızı da kolayca görebilir ve kategorilendirebilirsiniz.