Picture Information Extractor

Picture Information Extractor

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 12,040
  • DOSYA BOYUTU 7.29 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Picmeta Systems.

Picture Information Extractor dijital kameranız ile çektiğiniz fotoğraflarınız ve videolarınızı hızlıca ve kolayca bilgisayarınıza aktarmanıza, bu aktardığınız dosyaları görüntülemenize ve düzenlemenize yarayan, fotoğraflarınızad

Picture Information Extractor video kameranız ve dijital fotoğraf makinanız ile çektiğiniz görüntülerdeki gizli bütün bilgileri görmenize olanak verir. PIE ayrıca bir fotoğraf gösterme ve yeniden adlandırma programıdır. EXIF, XMP ve IPTC'den JPG, TIF ve RAW uzantılı formatlara kadar herşeyi gösterebilirsiniz.


EXIF başlığının bir parçası olarak fotoğrafın çekildiği gün ve tarihi, fotoğrafın açıklığını ve flaş kullanılıp kullanılmadığını görmenizi sağlar. PIE ile birçok özelliği tek bir program altında bulabileceksiniz, fotoğraflarınızı görüntüleyebilir ve kamera bilgisine ulaşabilirsiniz.


Bununla birlikte EXIFcare teknolojisi ile PIE EXIF ve IPTC verilerinizi düzenleminizi sağlar, etiket ekleyebilir ve silebilir, çektiğiniz fotoğrafın gün ve saatini değiştirmenizi sağlar, fotoğrafın yönünü değiştirebilir, çevirebilir ve Makernote engelleme özelliğini bozmadan kullanabilirsiniz. Kullanacağınız diğer fotoğraf düzenleme programları ile Makernote veri bilgisini silebilirsiniz.


PIE'nin sunduğu fotoğraf bilgi yardımı ile daha iyi fotoğraflar çekmenize yardım eder. Rapop düzenleyici ile dosyalarınızın listesini EXcel ve diğer yazı dosya formatlarında almanızı sağlar. PIE ile fotoğraflarınızı belirleyeceğiniz dosya isimleri ile yeniden adlandırabilirsiniz. Böylece fotoğraflarınız DSC00zyz.jpg yada IMG00xyz.jpg gibi görüntülemek zorunda kalmazsınız. Hiçbir zorluk çekmeden kendi fotoğraf arşivinizi hazırlayabilirsiniz.


PIE ayrıca bir dosya yöneticisi ve görüntüleyicisidir. Program ile fotoğraflarınızı hızlıca izleyebilir ve düzenleyebilirsiniz.  Fotoğraflarınız üzerinde dosya bilgisinin görüntülenmesini sağlayabilir ve ayrıca birçok değişiklik yapabilirsiniz. Fotoğraflarınızdan slideshow yaratabilirsiniz.
Fotoğraflarınızın çekildiği gün ve saati değiştirebildiğiniz gibi fotoğraflarınız üzerine zaman pulu yapıştırabilirsiniz.


PIE fotoğraflarınızı görüntü kalitesi olmadan düzenleminizi sağlar.
PIE fotoğraflarınız ve videolarınızı dijital kameranızdan kolay ve hızlıca bilgisayarınıza aktarmanızı sağlar, aktarım sırasında otomatik olarak yeniden adlandırır.


Desteklediği fotoğraf sistemleri; Sony, Canon, Epson, Kodak, Mamiya, Minolta, Nikon, Olympus, Pentax, Panasonic, Fuji, Lecia, Generic,...