Ping App

Ping App

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 71
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Cybernetic Foundation Limited

Ping App uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızdan kolayca dostlarınıza ping mesajları gönderebiliyorsunuz.

Ping App uygulaması, son zamanlarda karşılaştığım ilginç iletişim uygulamaları arasında yer alıyor ve Android kullanıcılarının yepyeni bir yöntemle birbirleriyle mesajlaşmalarına olanak tanıyor. Ücretsiz olarak sunulan ve oldukça farklı olmasına rağmen kolay kullanılır bir arayüze sahip olan uygulama, tabii ki çalışmak için internet bağlantısı gerektiriyor.

Ping App uygulamasını kullanırken karşınızdaki kişiye yazılı mesajlar ya da emoticonlar göndermek yerine adından da belli olabileceği pingler gönderiyor ve böylece mesajlarınızı iletiyorsunuz. Her ne kadar önemli konuları aktarmakta pingler biraz yetersiz olsalar da geçmişte telefonlarımızla dostlarımızı çaldırıp kapattığımız zamanları hatırlattığını söyleyebilirim.

Sürekli mesajlar okumak ve yazmaktan sıkılanların keyif alacaklarına inandığım uygulama, böylece en sade yoldan arkadaşlarınızı ve ailenizi hatırladığınızı onlara belli etmenizi sağlıyor. Uygulama içerisinde bulunan Ping butonuna bastığınız anda karşı tarafa bir ping gidiyor ve dostlarınızın hemen gönderdiğiniz pingden haberi oluyor.

Uygulamanın kullanımı sırasında herhangi bir kişisel bilginin talep edilmemesi ve oldukça kullanıcı odaklı olması sayesinde kişisel gizliliğine değer veren kullanıcıların beğenisini kazanacağına inanıyorum. Sizi devamlı olarak pingler ile rahatsız etmeye çalışan kullanıcıların anından banlanabilmesi sayesinde rahatsızlıkların da önüne geçebiliyorsunuz.

Biraz eğlence amaçlı olan uygulamanın yeni bir şeyler denemek isteyen kullanıcılar için uygun olduğunu düşünüyorum.