Ping Pong Free

Ping Pong Free

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 69
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Top Free Games

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir beceri oyunudur.

Ping Pong oyunu, aslında bir masa oyunu. Atari salonlarında ve oyun salonlarında masalarda oynadığımız, arkadaşlarımızla çok eğlenceli dakikalar geçirdiğimiz ve rekabeti sonuna kadar yaşadığımız bu oyunlar şimdi de mobil cihazlarımızda.

Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz Ping Pong bir masa tenisi oyunu değil. Aksine retro tarzda oynanan topu deliğe sokma oyunu. Yani tek bir amacınız var o da elinizdeki raket gibi aletle karşıdaki deliğe topu sokmak.

Oyun tam bir klasik retro oyunu. Grafikleri o kadar başarılı değil, boyutu çok küçük fakat yine de çok eğlenceli. Yani bir oyunun eğlenceli olmak için yüksek kalite grafiklere ve çok detaylı özelliklere sahip olması gerekmediğinin bir kanıtı gibi diyebilirim.

Oyunda dört farklı zorluk seviyesi var ve istediğinizden başlayabiliyorsunuz. Kontrol etmek için ise iki sistem var; ister dokunmatik sistemle oynayabiliyor isterseniz de cihazı yana yatırarak oynayabiliyorsunuz. Ayrıca gelişiminizi takip etmek için istatistikler de var.

Eğer siz de klasik Ping Pong oyununu seviyorsanız bu oyunu indirip oynayabilirsiniz.