Piper Mobile

Piper Mobile

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 66
  • DOSYA BOYUTU 20.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Blacksumac

Piper Mobile, Piper ev güvenlik cihazlarınız kontrol edebilmeniz için tasarlanmış olan ücretsiz Android uygulamasıdır.

Piper Mobile Android uygulaması, Piper ev güvenlik cihazı kullanıcılarının akıllı telefonları ve tabletleri üzerinden Piper cihazlarını yönetmelerine olanak sağlayan ücretsiz bir uygulamadır.

Dünyanın ilk akıllı ev otomasyon ve güvenlik sistemi olarak lanse edilen Piper cihazlar yardımıyla evinizde olmadığınız zamanlarda evinizde neler olup bittiğini izlemenize ve evinizde olan olaylarla ilgili bilgi almanıza olanak sağlayan uygulama oldukça kullanışlıdır.

Android cihazlarınız üzerinde herhangi bir aylık ücret ödemeden, ücretsiz bir şekilde kullanabileceğiniz uygulama yardımıyla evinizi her an gözetleyebilirsiniz. Bu sayede aklınızda acaba şu an evimde neler oluyor gibi soru işaretlerine yer bırakmazsınız.

Piper Mobile yardımıyla doğrudan Piper cihazınız üzerine bağlanarak evinizde olanları canlı olarak izleyebilir veya daha önce kaydedilmiş olan videolara göz atabilir, ışıkları ve diğer çeşitli elektronik cihazları kontrol edebilir, güvenlik kuralları atayabilir, evinizin sıcaklığını, nemini ve çok daha fazlasını kontrol edebilirsiniz.

Hayatınızı kolaylaştıracak ve evlerinizi daha güvenli hale getirecek çözümlerden bir tanesi olan Piper'a sahipseniz, Piper Mobile Android uygulaması da mutlaka Android cihazlarınız üzerinde bulunması gereken uygulamalardan bir tanesi.