Pirate Ship

Pirate Ship

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 16
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici ZHIPENG WANG

Pirate Ship'te korsan gemimize saldırıda bulunanlardan kaçmaya çalışıyoruz.

Pirate Ship, iPhone ve iPad cihazları üzerinde oynayabilecekleri ilginç bir aksiyon ve beceri oyunu arayanlara hitap ediyor. Tamamen ücretsiz olarak indirebildiğimiz bu oyunda korsanlar arasında haklı bir üne sahip olan Blackbeard (Karasakal)'ın kontrolünü ele alıyor ve bizi engellemek isteyen donanma gemilerine karşı amansız bir mücadeleye giriyoruz.

Oyunda yapmamız gereken görevi yerine getirebilmek için ekrana basit dokunuşlar yapmamız yeterli oluyor. Ekranın soluna bastığımızda gemimiz saat yönünün tersine, sağına bastığımızda da saat yönüne doğru dönmeye başlıyor. Durmak içinse elimizi ekrandan çekmemiz gerekiyor. Bu şekilde devam ederek gemimizi, gelen saldırılardan korumamız ve mümkün olduğunca fazla altın toplamamız gerekiyor.

Pirate Ship'te kazandığımız parayı kullanarak kendimize daha güçlü gemiler alabiliyoruz. Önümüzde pek çok seçenek var ve bu seçeneklerin her biri farklı güçteler. Elbette daha güçlü olanlar daha pahalı. Gereken parayı biriktirdikten sonra istediğimiz almakta ve oyuna onunla devam etmekte özgürüz.

Açıkçası çok komplike bir oyun değil fakat vakit geçirmek için mükemmel bir seçenek. Basit fakat sürükleyici oyunlardan keyif alıyorsanız Pirate Ship size göre.