PitchPerfect Musical Instrument Tuner

PitchPerfect Musical Instrument Tuner

kullanıcı

PitchPerfect Musical Instrument Tuner ile enstrümanınızı kolayca akort edebilirsiniz

PitchPerfect Musical Instrument Tuner eğer müzikle uğraşıyorsanız ve telli çalgılar çalıyorsanız bilgisayarınızda kesinlikle yüklü olması gereken ücretsiz bir akort programıdır.

Telli müzik enstrümanlarının en büyük dertlerinden biri enstrümanınızı akort etmedir. Enstrümanınızın akordu hava şartları değiştiğinde, cihazınız güneşte kaldığında, hava nemli olduğunda, kılıfına koyduğunuzda kaçabilmektedir. Üstelik her tel değiştirdiğinizde bu tellerin sesi oturana kadar enstrümanınızı sık aralıklarla akort etmeniz gerekmektedir.

İşte bu gibi durumlarda bilgisayarınızda kullanabileceğiniz PitchPerfect Musical Instrument Tuner size çok kolay bir akort yapma yolu sunuyor. Yapmanız gereken enstüman tipinizi seçip enstrümanınızı ses aygıtına bağlamak ve herhangi bir notayı çalmaktır. Bundan sonra PitchPerfect Musical Instrument Tuner sesi otomatik olarak algılar ve tablo üzerinde notayı gösterir. Program size hedef notayı yeşil olarak işaretler ve size ince ayar yaparak doğru notayı bulma imkanı verir.

PitchPerfect Musical Instrument Tuner ile enstrümanınızı akort etmek için mikrofonunuzu veya farklı bir giriş arayüzünü kullanabiliyorsunuz. Düşük sistem yüküne sahip program çalışırken sisteminizi yormuyor.

Not: Program kurulum esnasında tarayıcı anasayfanızı ve varsayılan arama motorunuzu değiştirebilecek ek yazılımlar yükleme önerisinde bulunmaktadır. Programı çalıştırabilmek için bu eklentileri yüklemenize gerek yoktur. Eğer bu eklentilerden etkilendiyseniz aşağıdaki yazılımlar ile tarayıcınızı varsayılan ayarlarına geri döndürebilirsiniz: