Pixer

Pixer

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,123
  • DOSYA BOYUTU 3.7 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Friskylabs, Inc.

Android cihazınızı kullanarak en güzel fotoğrafınızın hangisi olduğunu Pixer ile kolayca belirleyebilirsiniz.

Pixer uygulaması, Android cihaz kullanıcıları için hazırlanmış ücretsiz bir fotoğraf paylaşım uygulaması. Onu diğer fotoğraf ağlarından farklı kılan şey ise çok hızlı bir şekilde fotoğraflarınızın puanlanmasına olanak tanıması. Diğer ağlarda eklediğiniz fotoğrafların insanlar tarafından bulunması ve oylanması, böylece içlerinden en iyisinin seçilmesi oldukça uzun bir vakit alabiliyor. Ancak Pixer’in sahip olduğu aktif kullanıcı kitlesi sayesinde hiç vakit kaybetmeden hem kendi fotoğraflarınızın oylanmasını sağlayabiliyor, hem de başkalarının fotoğraflarına oy verebiliyorsunuz.

Uygulamanın arayüzü çok kolay bir şekilde tasarlanmış ve açtığınız anda direkt olarak diğer kullanıcıların oylamalarına hemen geçebiliyor ve arka arkaya onlarca farklı resim görüyorsunuz. Eğer kendi fotoğraflarınızı eklemek isterseniz maalesef Facebook ile giriş yapmanız gerekiyor ve bu bazı kullanıcıların hoşuna gitmeyebilir ancak uygulamanın gizlilik sözleşmesinde tüm gizlilik haklarınızı kolayca görebilirsiniz.

Fotoğraflarınızı eklemek istediğinizde isterseniz kameranızla anında yeni bir fotoğraf çekebilir, isterseniz de galerinizde hali hazırda bulunan fotoğraflardan birisini ekleyebilirsiniz. Fotoğrafınız eklendiği anda hemen aktif kullanıcı kitlesinin oylarını almaya başlayacaktır ve böylece diğer sosyal ağlarda paylaşmak istediğiniz fotoğraflarınız içerisinden en güzel olanları seçebilirsiniz. Hızlı bir şekilde çalışan uygulamanın herhangi bir soruna sahip olmadığını da belirtmek gerek.