Pixlr Grabber

Pixlr Grabber

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 18,069
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Ola Sevandersson

Firefox üzerine kurabileceğiniz Pixlr Grabber eklentisi ile ekran görüntüsü alabilir, alınan ekran görüntülerini ve internet sayfalarındaki fotoğrafları online editörü yardımıyla düzenleyebilirsiniz.

Bu program maalesef artık indirilebilir durumda değildir. Eğer alternatiflere göz atmak isterseniz Eklentiler kategorimize göz atabilirsiniz.

Firefox üzerine kurabileceğiniz Pixlr Grabber eklentisi ile ekran görüntüsü almak ve fotoğraf editlemek kolaylaşıyor. Firefox tarayıcınızın sağ altına küçük bir ikon ekleyen Pixlr Grabber aldığınız ekran görüntüsünü online editörüne anında atarak düzenlemenize izin veriyor. Eklenti ekranınızın tamamının veya bir kısmının görüntüsünü almanızı sağlıyor.

Pixlr, aynı zamanda web sayfasındaki resimleri online düzenlemenizi de sağlıyor. Web sayfalarındaki resimleri farenizin sağ tıkıyla seçip "edit image with pixlr" ı tıklarsanız, resmi Pixlr'ın online editöründe düzenleyebilirsiniz. Eklenti sayesinde aynı şekilde arkaplanı düzenlemenizde mümkün.

Ekran görüntüsü alma ve düzenleme, fotoğraf editleme gibi işlemleri hızlı bir şekilde yapmanızı sağayan Pixlr, kullanıcıları bu işlemler için program kurma zahmetinden kurtaran çok başarılı bir eklenti.