Pixlr-o-matic

Pixlr-o-matic

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 3,979
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Autodesk

Pixlr-o-matic ile fotoğraflarınıza filtreler, efektler ve çerçeveler ekleyebilirsiniz

Pixlr-o-matic masaüstünüzde fotoğraflarınıza vintage ve retro tarzda fotoğraf filtreleme efektleri uygulayabileceğiniz ve çerçeve ekleme gibi işlemleri gerçekleştirebileceğiniz ve tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır.

Fotoğraf efektleri üzerine yoğunlaşan bir uygulama olan Pixlr-o-matic size bilgisayarınızda kayıtlı olan veya web kameranız aracılığıyla çekeceğiniz fotoğraflara yeni ve şık bir görünüm kazandırma imkanı veriyor. Pixlr-o-matic ile işleyeceğiniz fotoğraflara çok sayıda farklı filtre seçeneğinden birini uygulayabilmektesiniz. Uygulamanın sunduğu filtre seçenekleri oldukça çeşitli ve her kullanıcının uygulamada aradığını bulabilmesi mümkün. Benzerlerine göre filtre sayısı konusunda avantajlı olan Pixlr-o-matic bu başarısını fotoğraf çerçeveleri konusunda da korumakta. Pixlr-o-matic ile çeşitli filtreler eklediğiniz fotoğraflarınıza yine çok sayıda çerçeve seçeneğinden birini ekleyebilmektesiniz. Dilerseniz eski bir Polaroid fotoğraf makinesinden çıkmış gibi bir görünüm kazandırabilir, dilerseniz fotoğrafların kenarına solgun yapraklar ile birlikte doğal bir şekilde eskitilmiş bir görünüm kazandırabilir ya da mürekkep akmış gibi bir görünüm kazandırabilir veya çok daha fazla seçeneği kendiniz keşfedebilirsiniz.

Pixlr-o-matic fotoğraflarınızın renk ayarlarını değiştirip filtreler ve çerçeveler ekleyebildiği gibi fotoğraflarınızın üzerine özel eskitme efektleri de uygulayabiliyor. Özellikle fotoğraf albümlerimizde uzun yıllardır sakladığımız fotoğraflarımızda görebileceğimiz dezenformasyonlara benzer efektler uygulama içerisinde yer almakta. Fotoğrafın kenarlara doğru silikleşmesi, fotoğrafın belli bir kısmının yanmış gibi görünmesi veya fotoğraf banyosu sırasında oluşan kusurlar gibi efektler bir arada sunulmakta.

Pixlr-o-matic sunduğu bütün filtre, çerçeve ve efektleri oldukça düzenli bir şekilde kullanıcılara sunuyor. Uygulamanın menülerinde aradığınızı kolayca bulabilmektesiniz. Pixlr-o-matic fotoğraflara filtre eklemek ve çeşitli düzenleme işlemleri uygulamak istiyorsanız bulabileceğiniz en iyi uygulamalardan biri.

Pixlr-o-matic'i bilgisayarınıza yüklemek için indirme bağlantısıyla açılan sayfada aşağıdaki resimde kırmızı alan içerisinde gösterilmiş bağlantıya tıklamanız ve sonraki adımları izlemeniz gerekmektedir: