Platinum Masa

Platinum Masa

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 112
  • DOSYA BOYUTU 22.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Ketchup Loyalty Marketing Agency

Platinum Masa, dışarıda sıklıkla yemek yiyen herkesin Android telefonunda bulunması gereken bir uygulama.

Platinum Masa, dışarıda ailenizle, arkadaşlarınızla sıklıkla yemek yemeyi seven biriyseniz Android telefonunuzda kesinlikle bulunması gereken bir uygulama. Bulunduğunuz şehirde en şık restoranlardan hamburgercilere kafelerden gözde mekanlara birçok yeme-içme adresini belirlediğiniz kriterlere göre listeleyebilen uygulamada “Bugün nerede yemek yesek?” sorusu son buluyor.

Android platformunda yer alan onlarca restoran arama, bulma ve rezervasyon yaptırma uygulamasından biri olan Platinum Masa’da dışarıda yemek yiyeceğiniz mekanı kolaylıkla bulabiliyorsunuz. Kriterlerinize göre öneriler karşınıza çıkıyor ve mekan hakkında detaylı bilgi (restoran adresi ve yol tarifi, mutfak türü, park durumu, indirim oranı) edinebiliyorsunuz. Rezervasyonunuzu yapmadan daha önce o restoranda yemek yemiş kişilerin yorumlarını da inceleyebiliyorsunuz.

Keyifli bir akşam yemeğinin ardından sıra hesabı ödemeye geldiğinde direkt telefonunuzdan ödeme yapabiliyorsunuz. Visa Platinum kartınız varsa ayrıca indirim uygulanıyor.