PlayStation Messages

PlayStation Messages

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 150
  • DOSYA BOYUTU 12.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici PlayStation Mobile Inc.

PlayStation Messages, Android cihazlarınızda PSN arkadaşlarınızla konuşabileceğiniz bir mesajlaşma uygulamasıdır.

PlayStation Messages, oyun konsolunuzda arkadaşlık yaptığınız insanlarla doya doya muhabbet edebileceğiniz bir mesajlaşma uygulaması. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletleriniz üzerinden kullanabileceğiniz bu uygulama sayesinde, listenizde ekli olan kişilerin çevirimiçi olup olmadığını ve üye olduğunuz kulüpleri görüp mesajlar gönderebilirsiniz.

Konsol üzerinden kurulan arkadaşlıkları pekiştirecek PlayStation Messages uygulaması, oyun konsolunun başında olmasanız bile sevdiğiniz oyunlar hakkında listenizde ekli olan insanlarla konuşmanıza olanak tanıyor ve onlarla her zaman bağlantıda kalmanızı sağlıyor. Dolayısıyla birlikte oynayacağınız oyunlara ve saatine ortak kararlar verip plan yapabiliyorsunuz. Bildiğimiz PlayStation arayüzüne benzer bir tasarıma sahip olan uygulama, iletişimi mümkün olduğunca basit hale getirmiş, yüklediğiniz andan itibaren ekli olan arkadaşlarınızı rahatlıkla görebiliyorsunuz. 

Kullandığınız Android cihazınıza uygulamayı yüklediğinizde sağ üst köşede arama ve sizi ayarlar kısmına götürecek butonları göreceksiniz. Ana ekranda 3 sekme bulunuyor: Mesajlar, favoriler ve arkadaşlar. Arkadaşlarınıza ya da en fazla 100 kişinin bulunabildiği bir gruba istediğiniz mesajları, sesli mesajları ve çıkartmaları yollayabiliyorsunuz. Listeniz sekmesine geldiğinizde de arkadaşlarınızın oynadığı oyunları da anında görmek mümkün. 

Elbette bu uygulamayı kullanabilmek için bir PlayStation Network hesabınızın olması gerekiyor. Bunun dışında tamanen ücretsiz bir şekilde arkadaşlarınızla iletişime geçebilirsiniz. PlayStation kullanıcılarının mutlaka denemesi gerektiğini düşünüyorum.