Plume Creator

Plume Creator

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 274
  • DOSYA BOYUTU 15.76 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Cyril Jacquet

Plume Creator, kısa yazılar, kitap,dergi vb. içerikleri oluşturmak için kullanabileceğiniz gelişmiş yazı editörüne sahip bir proje yönetim ve organizasyon programıdır.

Plume Creator, gelişmiş metin editörüne sahip olan başarılı bir proje yönetim ve organizasyon programıdır. Basit bir program olmasına rağmen oldukça kullanışlı olan Plume Creator, yazarların projelerini organize ederek daha düzenli çalışmasını sağlamak için tasarlanmıştır.

Yazıyla ilgili tüm işlerinizi kolaylıkla yapabileceğiniz programı kullanmak gayet basit. Kitap, dergi, kısa yazılari, ufak notlar vb. tüm yazı içeriklerini düzenli bir şekilde yazarak yönetebileceğiniz uygulama ile yazı işleriniz çok kolaylaşıyor.

İçerisinde barındırdığı gelişmiş metin editörü sayesinde yazılarınızı düzenlemenize imkan sağlayan programın ücretsiz olması en büyük artılarından. Programı kullanarak oluşturmuş olduğunuz tüm metinleri istediğiniz an kaydederek daha sonra tekrar düzenleyebilirsiniz.

Ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz Plume Creator'u, kitap yazma, dergi için yazı yazma, ufak notlar oluşturma, dizi sahneleri yazma gibi fikirleriniz varsa kesinlikle kullanmanızı tavsiye ederim. Bunların yanında şiirler ve güzel sözleri kaydederek istediğiniz an ulaşmak içinde programı kullanabilirsiniz.