pMoney Line

pMoney Line

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 140
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Hoang Phuong

pMoney Line, Android için gelişmiş bir para yönetimi uygulaması olarak kullanıcılara gelir ve giderlerini hesaplaması için yardımcı oluyor.

pMoney Line, gelir ve giderlerinizi detaylı bir şekilde takip ederek kontrol etmeniz için geliştirilen ücretsiz Android uygulamasıdır.

Uygulama içerisinde gelir ve giderlerinizi kolayca yönetmenizi sağlamaya yarayacak olan bir çok gelişmiş araç bulunmaktadır. Fakat uygulamanın en güzel özelliklerinden bir tanesi çoklu kullanıcı ile kullanıma olanak sağlamasıdır. Uygulama içerisinde birden çok kullanıcı için farklı ve özel hesaplar açarak herkesin kendi gelir ve gider yönetimini ayrı ayrı yapmasını sağlayabiliyorsunuz. Ayrıca kullanıcıların hesaplarına giriş yapmaları için istediğiniz şifreyi belirleyerek kendiniz dışında kimsenin sizin hesabınıza ulaşmadığından emin olabilirsiniz.

pMoney Line ile giderlerinizi günlük, haftalık, aylık ve yıllık olarak görüntüleyebiliyorsunuz. Ayrıca yaptığınız harcamaları kategorize ederek belirli kategoriler için ne kadar harcama yaptığınızı kontrol edebilirsiniz. Uygulamanın hazırladığı raporları SD kartınıza veya Google Drive gibi bir bulut depolama servisine kaydederek istediğiniz an istediğiniz yerden ulaşabilirsiniz.

Android telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz ücretsiz bir para yönetimi uygulaması arıyorsanız, pMoney Line iyi bir alternatif olarak oldukça yararlı ve kullanışlı bir uyguamadır.